عبور سفینه ناشناس غول پیکر از مقابل دوریبن زنده ایستگاه بین المللی فضایی/فیلم – گيتی نگار
خانه / عجايب گيتی / عبور سفینه ناشناس غول پیکر از مقابل دوریبن زنده ایستگاه بین المللی فضایی/فیلم

عبور سفینه ناشناس غول پیکر از مقابل دوریبن زنده ایستگاه بین المللی فضایی/فیلم

عبور سفینه ناشناس غول پیکر از مقابل دوریبن زنده ایستگاه بین المللی فضایی + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی توسط دوربین زنده ایستگاه بین المللی فضایی تهیه شده است یک سفینه غول پیکر عجیب را به تصویر می کشد. نظریه پردازان توطئه بر این باورند که ناسا تلاش کرده تا با ایجاد تغییر در این فیلم این شی پرنده  مرموز را مخفی نماید. در این فیلم یک شی ناشناس طویل سیگار مانند با دو چراغ درخشان در پایین  روی زمین شناور است.

این ویدئو توسط یکی از محققان اشیا ناشناس در یوتیوب منتشر شد. وی در توضیح آن نوشت: ” فکر می کنم چیزهای عجیبی در این ویدئو قابل مشاهده است. در انتهای ویدئو تصویر تاریک می شود و حدس من این است که ناسا عامدانه نور تصویر را بسیار کم کرده باشد.”

” تیلور کلوکنر” یکی دیگر از مححقانی که در زمینه یوفو فعالیت دارد در این خصوص گفت: ” قطعا در این فیلم اشیا ناشناسی قابل مشاهده هستند.  یک شی ناشناس پرنده سیگار شکل که بسیار عجیب است و من نمی دانم دقیقا چیست و همچنین در پایین آن، دو شی درخشان کروی.

من پیشتر هزاران ساعت از فیلم های دوربین زنده ناسا را مورد بررسی قرار داده ام و چیزهای زیادی را دیده ام. از اشیا پرنده ناشناس، قطعات بزرگ یخ تا قطعات فضاپیماها و نورهای درخشان. اما این چیزی که دیده ام شبیه هیچ یک از آنها نیست. کاملا مشخص است که به محض رویت این اشیا، تصاویر آن، توسط ناسا و یا شاید توسط خود این اشیا پرنده ناشناس کم رنگ و حتی تاریک شده اند.”

درباره ی گیتی نگار

نقش و نگار گیتی در سایت گیتی نگار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *