دختری که تکان دهنده ترین سلفی جهان را گرفت/تصاویر – گيتی نگار
خانه / عجايب گيتی / دختری که تکان دهنده ترین سلفی جهان را گرفت/تصاویر

دختری که تکان دهنده ترین سلفی جهان را گرفت/تصاویر

مادر این دختر ادعا می کند در لحظه گرفتن عکس هیچ شخص دیگری به جز دخترش در خودرو نبوده است.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سلفی که “هارپر” دختر ۱۳ ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر “میت لند” فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک ترین سلفی های جهان لقب گرفت. در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان نما یا روح به وضوح قابل مشاهده است. “ملیسا کورتز”، ۴۸ ساله به همراه دخترش “هارپر” مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر “هارپر” در لحظه ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.

این دختر تکان دهنده ترین سلفی جهان را گرفت + تصاویر

این دختر تکان دهنده ترین سلفی جهان را گرفت + تصاویر

تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص گردید که دقیقا در محدوده ای که دخترش سلفی گرفته است یک سال پیش در اثر تصادف یک پسر بچه  فوت شده است. “ملیسا” در این خصوص گفت: “یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم  ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعا شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت زده شدند. بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می کنم که این عکس می تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته “گرک پوچا” کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

“پوچا” مدیر یک مرکز فرا روانشناسی است و با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می گیرد دریافت که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئنا یک روح بوده است.”

این دختر تکان دهنده ترین سلفی جهان را گرفت + تصاویر

درباره ی گیتی نگار

نقش و نگار گیتی در سایت گیتی نگار

3 دیدگاه

  1. چرت و پرته
    طرف رفته پول داده که اسم در کنه و معروف شه

  2. باورم نمیشه توی قرن ۲۱ هنوز چنین خزئبلاتی رو مینویسن و منتشر میکنن. اگه سواد علمی داشته باشید متوجه میشید که فقط از روی یک عکس نمیشه دما رو تشخیص داد و این حرفتون جدا از اینکه مضحک و خنده داره، توهین به عقل و شعور جمعیت زیادیه که مطالب شما رو میخونن… خواهشا دروغ پردازی نکنین؛ به امید فراگیر شدن خرد و دانش و آگاهی، به جای دروغ و شایعه سازی و خرافه…

  3. سلام.به نظر من می تونه راست باشه. اگه قرار بود با عقل این چیزها رو درک کنیم .دانشمند میشدیم . زیادم از عقل فکر نباید ادعا داشته باشیم. چرا که دنیا چیزهای هست از عقل من و شما بیرون ولی دانشمندان اعتقاد دارن .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *